Projelerimiz

43 Adet Buhar Seperatörü İmalatı

Aces Process olarak, Thyssenkrupp için ürettiğimiz 43 adet seperatör tankın fabrika kabul testlerini başarıyla tamamladık.

Bunker İmalatı | Bunker Nedir ?

2 adet 47 m³ kapasiteli AISI 304 Paslanmaz Bunker imalatını tamamlayarak Avrupalı müşterimize başarıyla sevk edilmiştir.

Paslanmaz Mikser | Karıştırıcı Blender İmalatı

Özbekistan'daki bir deterjan üretim tesisine 2 adet 4m³ ve 4 adet 12m³ kapasiteli paslanmaz mikser ve karıştırıcı blender sevk ederek önemli bir projeye imza attık.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Aces olarak; tasarımını, sismik ve statik analizini ve imalatını yaptığımız çelik platform ve konstrüksiyonlar Amerika'ya sevk edildi

Tank Çiftliği Projesi

Aces Process, Almanya'nın Essen kentinde bulunan bir kimya tesisinin tank çiftliği projesi için 18 adet depolama tankının ürettimini tamamladı.

Polyester Endüstrisi İçin Çelik Reaktör İmalatı

Reaktörler, plastik şişelerden tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerin temelini oluşturan polyester reçinelerin üretimini gerçekleştirir.

Makine Platform İmalatı

Aces Process, insan odaklı bir bakış açısıyla tasarlanan makine platformlarıyla, işyerinde güvenliği ve verimliliği yepyeni bir boyuta taşıyor.

Karbon Çelik Tank İmalatı

Aces Process, karbon çelik tankları konusunda uzman ekibimizle, sektördeki en son teknoloji ve yenilikleri kullanarak mükemmel çözümler sunmaktadır.

Yüksek Basınç Filtreleri

Yüksek basınç filtreleri konusundaki uzmanlığımız, endüstri ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunmamıza olanak tanır.

Yağ Soğutma Esanjörü

Aces Process, uzman ekibi ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun yağ soğutma sistemleri ve boru tip esanjörler tasarlayarak ve imalatı yapmaktadır.

Otokumpu Demir Maden Tesisleri İçin Ekipmanlar

Her bir platform, zorlu madencilik koşullarında en üst düzeyde performans ve güvenilirlik sunmak üzere tasarlanmıştır.

Aktif Karbon Filtre İmalatı

Aktif karbon filtre sistemleri, sıvı ve gazlardaki istenmeyen kirleticilerin etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlayan yüksek performansa sahip arıtma sistemleridir.

Kızgın Yağ Esanjör İmalatı

Kızgın yağ eşanjörleri veya yağ soğutma eşanjörleri, endüstriyel süreçlerde kullanılan ve sıvıların ısı transferini optimize etmek için kullanılan özel ekipmanlardır.

Endüstriyel Reaktör Üretimleri

Aces Process, kimya endüstrisinde faaliyet gösteren müşterimiz için özel üretim bir endüstriyel reaktör imalatını başarıyla tamamladı.

Yer Altı Depolama Tankları İmalatı

Aces Process olarak, çeşitli sektörler için özel tasarlanmış yer altı depolama tankları imal etmekteyiz.

Poliüretan Tesis Kurulumu

2019 yılında Resine Polyurethane Algérie için anahtar teslim poliüretan tesis kurulumunu başarıyla tamamladık ve devreye aldık.

Seperatör Tankları

Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış seperatör tankları imal ederek, çeşitli endüstrilerde proses optimizasyonu ve verimlilik artışı sağlıyoruz.

Sıvı Sabun Tesis Kurulumu

Aces Process, sıvı sabun üretim tesisleri kurulumunda uzman ekibi ve geniş tecrübesi ile size anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Tank Çiftliği Kurulumu

Lüna Kimya için AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak toplam kapasitesi 1200 ton olan 36 adet tanktan oluşan modern bir tank çiftliği kurduk.

Lüna Kimya Yapı Kimyasalları Tesisi

Kimya endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara anahtar teslim tesisleri kurma konusunda uzman bir ekibe sahibiz

Kimya Tesis Kurulumu Erkan Yapı

2017 yılında Erkan Yapı için anahtar teslim hazır beton katkı maddesi tesisinin kurulumunu başarıyla tamamladık ve devreye aldık.

İstanbul Yeni Havalimanı Yakıt Hücrelerinin Kurulumu

Havacılık endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli boiler sistemleri, gaz kontrol hatları ve borulama hatları imalatı ve montajı hizmeti sunmaktayız

Petrol Ofisi Gövde Borulu Eşanjör İmalatı

Aces Process olarak, petrol endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli gövde borulu eşanjör ve ısı değiştiricileri imalatı hizmeti sunmaktayız.

Gemi Borulama Hizmetleri Güney Kore

Aces Process olarak, gemi inşa sektöründe faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli spool imalatı hizmeti sunmaktayız.

Simulation Tech Inc Gemi Scrubber İmalatı

Aces Process olarak, gemi inşa sektöründe faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli scrubber imalatı hizmeti sunmaktayız.

Saacke Gmbh Boiler Gaz Aktarma Sistemleri

Aces Process olarak, enerji endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli boiler ve gaz kontrol vanaları imalatı hizmeti sunmaktayız.

Dungs Gaz Kontrol Hatları

Aces Process olarak, enerji endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli boiler ve gaz kontrol vanaları imalatı hizmeti sunmaktayız.

Tüpraş Aliağa Rafinesi Tank Çiftliği Buhar ve Yangın Hatlarının Kurulumu

Projede; borulama, ön imalat, tank çiftliği, stim ve yangın hatlarının kurulumunu gerçekleştirdik.

Karbon Enjektor ve Valf Kotrol Modulleri

Aces Process'in uzmanlığı sayesinde en karmaşık ve hassas geometrilere sahip karbon enjektör ve valf kontrol modüllerine sahip oldun.

MS Holding Moduler-proses Skid Üretimleri

Aces Process olarak, denizcilik ve marina endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara yüksek kaliteli modüler proses skid imalat hizmeti sunmaktayız

Metal Geri Dönüşüm Fabrikası

Endonezya'da modern ve çevre dostu bir metal geri dönüşüm tesisi kurduk.

call

İletişim

Telefon : +90 535 456 64 69
Eposta : [email protected]

home

Adres

Adres :Sepetlipınar Mah. Zafer Sokak No:24
Başiskele / KOCAELİ / TÜRKİYE

like

Takip edin